Date Teams/Event Time Score Links
 
September
Sat. 10 at Waynesburg Final W, 8-1
Fri. 16 at Bryn Mawr Final W, 7-2
Sat. 17 at Lycoming Final W, 7-2
Mon. 19 vs. Neumann Final W, 9-0
 
October
Thu. 6 at Misericordia Final L, 6-3
Fri. 14 vs. Penn St.-Harrisburg Final W, 6-0
 
March
Thu. 15 vs. Wis.-La Crosse @ Orlando, Fla. Final L, 8-1
Sun. 18 vs. Scranton * Final L, 5-4
  Towson, Md.
Mon. 19 at Christopher Newport Final L, 5-4
Thu. 22 at McDaniel Final W, 9-0
Thu. 29 vs. St. Mary's (Md.) Final W, 8-1
Fri. 30 at Susquehanna * Final L, 5-4
Sat. 31 vs. Drew * Final W, 6-3
 
April
Sun. 1 vs. Bryn Athyn Final W, 9-0
Wed. 4 vs. York (Pa.) Final W, 6-3
Wed. 11 at Catholic * Final L, 6-3
Sat. 14 vs. Juniata * Final W, 6-3
Thu. 19 vs. Gettysburg Final L, 8-1
Sat. 21 at Moravian * Final L, 5-4
 
September
Tue. 17 at York L, 6-3
Sat. 21 at ITA Southeast Regional #
  Fredericksburg, Va.
Mon. 23 at ITA Southeast Regional #
  Fredericksburg, Va.
Sat. 28 vs. Goucher Invitational #
Sun. 29 vs. Goucher Invitational #
 
October
Fri. 4 vs. McDaniel W, 9-0
Tue. 8 vs. Penn St.-Harrisburg W, 8-1
Sat. 12 at Waynesburg L, 5-4
 
March
Fri. 7 at Salisbury L, 8-1
Sun. 9 vs. Stevenson L, 5-4
  vs. St. Mary's (Md.) W, 6-3
Sat. 15 at Moravian * L, 7-2
Tue. 18 vs. Albright @ Hilton Head Island, S.C. W, 6-3
  Spring Tennis Fest
  vs. Frostburg St. @ Hilton Head Island, S.C. W, 8-1
  Spring Tennis Fest
Wed. 19 vs. Edinboro @ Hilton Head Island, S.C. L, 8-1
  Spring Tennis Fest
Thu. 20 vs. Kutztown @ Hilton Head Island, S.C. W, 5-4
  Spring Tennis Fest
  vs. St. Norbert @ Hilton Head Island, S.C. L, 5-4
  Spring Tennis Fest
Sun. 23 vs. Scranton * L, 7-2
Mon. 31 at Virginia Wesleyan W, 7-2
 
April
Fri. 4 at Elizabethtown Cancelled
Sun. 6 vs. Drew * W, 7-2
Tue. 8 at Catholic * L, 7-2
Thu. 10 at Dickinson L, 9-0
Mon. 14 at Susquehanna * W, 6-3
Thu. 17 vs. Juniata * L, 5-4
 
September
Sat. 6 vs. Waynesburg W, 8-1
Wed. 17 at Penn St.-Harrisburg W, 7-2
Sat. 20 at ITA Southeast Regional
  Fredericksburg, Va.
Sun. 21 at ITA Southeast Regional
  Fredericksburg, Va.
Sat. 27 vs. Goucher Invitational
Sun. 28 vs. Goucher Invitational
 
October
Fri. 3 at McDaniel W, 6-1
Sat. 11 vs. York Cancelled
 
March
Sun. 8 at St. Mary's (Md.) L, 5-4
  rescheduled from March 7
Tue. 17 vs. Hamilton @ Orlando, Fla. L, 9-0
  Star Island Resort Club
Thu. 19 vs. Nichols @ Kissimmee, Fla. L, 7-2
Thu. 26 at Bryn Mawr Postponed
Sat. 28 vs. Drew * W, 5-4
  at Bare Hills Racquet & Fitness Club, Baltimore, Md.
Sun. 29 at Susquehanna * L, 5-4
  rescheduled from March 21
 
April
Wed. 1 vs. Randolph-Macon W, 7-2
  rescheduled from March 31
Sat. 4 vs. Moravian * L, 5-4
Mon. 13 vs. Catholic * L, 9-0
  rescheduled from April 8
Wed. 15 at Elizabethtown * L, 9-0
Sat. 18 at Juniata * L, 6-3
Sun. 19 at Scranton * L, 6-3
  rescheduled from March 22
 
September
Wed. 16 at York L, 9-0
Fri. 25 at ITA Southeast Regional
  Fredericksburg, Va.
Sat. 26 at ITA Southeast Regional
  Fredericksburg, Va.
Sun. 27 at ITA Southeast Regional no team scoring
  Fredericksburg, Va.
Wed. 30 vs. Penn St.-Harrisburg W, 5-2
 
October
Thu. 1 at Lebanon Valley Cancelled
Tue. 6 vs. McDaniel W, 8-1
Wed. 7 vs. Neumann Cancelled
Sat. 10 vs. Frostburg St. W, 7-2
 
March
Tue. 15 vs. Calvin @ Kissimmee, Fla. L, 9-0
Wed. 16 vs. Bethel (Minn.) @ Kissimmee, Fla. L, 9-0
Thu. 17 vs. Wooster @ Kissimmee, Fla. L, 8-1
Tue. 22 at Bryn Mawr L, 8-1
Sat. 26 vs. Susquehanna * L, 5-4
 
April
Sat. 2 at Moravian * L, 9-0
Sun. 3 at Drew * L, 9-0
Tue. 5 at Arcadia Cancelled
Sat. 9 vs. Scranton * L, 9-0
  match moved indoors to Bare Hills Racquet & Fitness Club
Sun. 10 vs. Juniata * L, 8-1
Wed. 13 vs. Elizabethtown * L, 9-0
Wed. 20 at Catholic * L, 9-0
Fri. 29 at Stevenson W, 9-0
 
September
Sat. 10 vs. Neumann Postponed
Wed. 21 vs. Stevenson Final W, 7-2
Fri. 23 at ITA Southeast Regional 12:00 PM
Sat. 24 at ITA Southeast Regional 12:00 PM
  ITA Tournament
Sun. 25 at ITA Southeast Regional 12:00 PM
  ITA Tournament
Tue. 27 at Penn St.-Harrisburg Final W, 6-3
 
October
Sat. 1 vs. Goucher Invitational 8:00 AM
  Goucher Invitational
Sun. 2 vs. Goucher Invitational 8:00 AM
  Goucher Invitational
 
March
Mon. 13 vs. Lake Forest @ Orlando, Fla. Cancelled
Tue. 14 vs. St. Mary's (Ind.) @ Orlando, Fla. Final L, 9-0
  vs. Springfield @ Orlando, Fla. Final L, 9-0
Thu. 16 vs. Schreiner @ Orlando, FL - Courts 3-8 Final L, 9-0
Sat. 25 vs. Bryn Mawr Final W, 5-4
Sun. 26 at Harford Communication College # Final W, 6-3
  vs. Washington (Md.) @ Harford Community College Final L, 7-2
Thu. 30 vs. Randolph-Macon Final L, 9-0
 
April
Sat. 1 vs. Susquehanna * Final W, 8-1
Wed. 5 vs. York (Pa.) Final L, 6-3
Sat. 8 vs. Scranton * Final L, 7-2
Sun. 9 vs. Drew * Final L, 5-4
Wed. 19 vs. Catholic * Final L, 8-1
Sat. 22 at Elizabethtown * Final L, 9-0
  at Hershey Racquet Club (Hershey, Pa.)
Sun. 23 at Moravian * Final L, 7-2
Fri. 28 at Juniata * Final W, 5-4
 
September
Thu. 21 vs. York (Pa.) Final L, 8-1
Tue. 26 at Dickinson Final L, 9-0
Sat. 30 vs. TBA 9:00 AM
  Goucher Invitational
 
October
Sun. 1 vs. TBA 9:00 AM
  Goucher Invitational
Sat. 7 vs. Penn St.-Harrisburg Final W, 8-1
  vs. Messiah Final L, 6-1
 
March
Sat. 3 at Washington (Md.) Final L, 9-0
Thu. 8 at Immaculata Postponed
Sat. 10 vs. Harford Community College # Final L, 7-2
  NJCAA Opponent
  vs. St. Mary's (Md.) Final L, 7-2
Sat. 17 at Penn St.-Abington Final W, 5-4
Tue. 20 at Notre Dame (Md.) Postponed
Thu. 22 at Albright Postponed
Fri. 23 at St. Elizabeth Final W, 9-0
Thu. 29 vs. Immaculata Final W, 6-3
Sat. 31 at Susquehanna * Final W, 7-2
 
April
Thu. 5 at Albright Final W, 7-2
Sat. 7 at Scranton * Final L, 9-0
  Birchwood Tennis Club - Clarks Summit, Pa.
Sun. 8 at Drew * Final L, 7-2
Tue. 10 vs. Notre Dame (Md.) Final W, 9-0
Sat. 14 vs. Juniata * Final L, 7-2
Wed. 18 at Catholic * Final L, 7-2
Sat. 21 vs. Elizabethtown * Final L, 7-2
Sun. 22 vs. Moravian * Final L, 7-2
  vs. Oneonta Final L, 8-1
 
September
Fri. 14 vs. Stockton Cancelled
Sun. 16 at Rutgers-Camden Final L, 6-3
Thu. 20 at Kean Final W, 9-0
 
October
Thu. 4 vs. Dickinson Postponed
Sat. 6 vs. Trinity Washington Final W, 9-0
Tue. 9 at York (Pa.) Final W, 8-1
 
March
Fri. 8 at Washington (Md.) Final L, 6-3
Mon. 18 vs. North Central (Ill.) @ Sanlando Park Tennis/Sanlando, Fla. (Courts D8-10, S8-13) Final L, 9-0
Tue. 19 vs. Calvin @ USTA National Campus/Orlando, Fla.(Courts D15-17, S15-20) Final L, 9-0
Wed. 20 vs. New Paltz @ Sanlando Park Tennis/Sanlando, Fla. (Courts D8-10, S8-13) Final L, 8-1
Sun. 24 vs. Ursinus Final L, 7-2
Thu. 28 vs. Bryn Mawr Final W, 7-2
Sat. 30 vs. Drew * Final W, 6-3
Sun. 31 vs. Scranton * Final L, 9-0
 
April
Sat. 6 at Elizabethtown * Final L, 5-4
Sun. 7 at Moravian * Final L, 8-1
Wed. 10 vs. Catholic * Final W, 6-3
Sat. 13 vs. Susquehanna * Final W, 9-0
Wed. 17 vs. Notre Dame (Md.) Final W, 9-0
Sat. 20 at Juniata * Final W, 9-0
Fri. 26 at Immaculata 3:30 PM
 
May
Wed. 1 at Moravian % 4:00 PM
  Landmark Semifinals
# Exhibition
* Conference
% Post season
Bold team: Home event